Avon Peace & Love

toaletní voda pro ženy 50 ml

Avon Peace & Love toaletní voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: AVO05992 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Peace & Love
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Avon Peace & Love

Toaletní voda Avon Peace & Love je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den!

  • květinová vůně
  • citrusová vůně
  • pro optimistickou ženu
  • na denní nošení, především do teplého počasí

Složení

Druh vůně
citrusová, květinová

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Peace & Love

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!