Avon Naturals Fragrancetělový sprej s brusinkou a skořicí

Avon Naturals Fragrance tělový sprej s brusinkou a skořicí
Avon Naturals Fragrance tělový sprej s brusinkou a skořicí
100 ml

Kód: AVO4439 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis produktu
  • O značce
  • Recenze

Popis produktu Avon Naturals Fragrance
Vlastnosti

Tělový sprej Avon Naturals Fragrance vám zajistí příjemné osvěžení kdykoli v průběhu dne.

Vlastnosti:

  • příjemně voní
  • osvěžuje a energizuje

Jak používat:
Aplikujte kdykoli během dne.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Naturals Fragrance