AvonMesmerize Red for Her toaletní voda pro ženy

1×
Avon Mesmerize Red for Her toaletní voda pro ženy
Avon Mesmerize Red for Her toaletní voda pro ženy
50 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AVO5328

Avon Mesmerize Red for Her je tajuplná toaletní voda nabitá vzrušením, touhou a provokací.

  • orientální vůně
  • pro smyslnou ženu
  • na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti

Složení

Složení
kořenité tóny, květinové tóny, ozón
Druh vůně
orientální

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.