Avon Luck for Her

parfémovaná voda pro ženy 50 ml

44×
Avon Luck for Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Luck for Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Luck for Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Luck for Her parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml
441

Kód: AVO1716 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Avon Luck for Her
50 ml | 441

Popis parfému Avon Luck for Her

Osvěžující a zároveň luxusní parfémovaná voda pro ženy Avon Luck for Her. Pronikavá kompozice, která vás svede díky svému pulzujícímu a třpytivému vyjádření. Charakteristiky originální vůně probouzející pocity radosti, štěstí a chutě do života. Prezentujte se jako skutečná dáma.

Avon Luck for Her je parfémovaná voda pro ženy, které si chtějí s nadšením užívat jak den, tak noc. To je možné za pomoci dlouhotrvajícího účinku a příjemné intenzity, o níž se starají citrusové plody. Těch se vám dostane v kombinaci s červenými bobulemi, bergamotem nebo santalovým dřevem. Smyslná a pojivá vůně, která k sobě přiláká pohledy všech mužů kolem vás.

Flakónek parfémované vody pro ženy Avon Luck for Her vám udělá také radost. Krémové provedení v kombinaci s krystalickým povrchem těla je vskutku zajímavé. Poddejte se nezávaznému esenciálnímu spojení, jehož rozmanitost se vám stane drogou.

Složení

Hlava
bergamot, červené bobule, mandarinka
Srdce
bílé květiny
Základ
santalové dřevo
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Luck for Her

Přidat novou recenzi

4.0
44 recenze
29
10
1
1
3
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem