Avon Little Red Dressparfémovaná voda pro ženy

30×
Avon Little Red Dress parfémovaná voda pro ženy
Avon Little Red Dress parfémovaná voda pro ženy
50 ml

Kód: AVO0042 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Při vaší objednávce nad 1 200 Kč si můžete v košíku vybrat jednu z oblíbených past od MEDIBLANC.
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás

Popis parfému Avon Little Red Dress
Složení

Avon Little Red Dress je dámská vůně od Avonu, která se na trhu poprvé objevila v roce 2011. Jedná se o vášnivou a smyslnou vůni. Červená barva je dráždivá a nenechá nikoho v klidu. S touto barvou jste vždy středem pozornosti. Právě touto výraznou barvou je inspirovaná i kompozice této vůně.

Nese v sobě tóny červeného ovoce, jako jsou především maliny. Zklidnění ovocného proudu dodávají vůni Little Red Dress sofistikované květinové tóny. Ten pravý šmrnc a glanc na závěr dodá vůni santalové dřevo ve spojení s pižmem a jantarem.

Tato parfémovaná voda je předurčena pro elegantní, okouzlující a moderní ženu. Oblečte si červené „koktejlky“ s vůní Avon Little Red Dress a vyrazte na párty, na které se stanete středem pozornosti všech mužů.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka, citrusy, malina
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, jasmín
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, pižmo, santalové dřevo
Druh vůně
orientální, květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Little Red Dress