Avon Little Black Dress

tělový sprej pro ženy 75 ml

2×
Avon Little Black Dress tělový sprej pro ženy 75 ml
75 ml

Kód: AVO0572 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Little Black Dress
75 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Avon Little Black Dress

Tělový sprej Avon Little Black Dress dokonale doplní vůni ze stejné kolekce. Zanechává pokožku úžasně provoněnou, díky čemuž vám kdykoliv během dne dodá novou porci energie a sebevědomí.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Little Black Dress

Přidat novou recenzi

4.0
2 recenze
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem