Avon Little Black Dress

tělové mléko pro ženy 150 ml

2×
Avon Little Black Dress tělové mléko pro ženy 150 ml
Avon Little Black Dress tělové mléko pro ženy 150 ml
Avon Little Black Dress tělové mléko pro ženy 150 ml
tělové mléko pro ženy 150 ml
90

Kód: AVO4323 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Brno
Již zítra pondělí 25. 2. 2019
Osobní odběr
Již dnes
Avon Little Black Dress
tělové mléko pro ženy 150 ml | 90

Popis parfému Avon Little Black Dress

Tělové mléko pro ženy Avon Little Black Dress je dokonalý doplněk parfémované vody stejné řady. Poskytne vaší pokožce potřebnou výživu a hydrataci. Kůže bude hebká, jemná, svěží a provoněná květinově-orientální vůni bramboříku, švestky, gardénie a ylang-ylang. Ideální na každodenní použití.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Little Black Dress

Přidat novou recenzi

1.0
2 recenze
2
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem