Avon Lip Gloss Plump Pout lesk na rty

   Značka: Avon

   Varianty Avon Lip Gloss Plump Pout

   • Avon Lip Gloss Plump Pout lesk na rty odstín Plumping Pearl (Lip Gloss Plump Pout) 7 mllesk na rty 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    odstín Plumping Pearl (Lip Gloss Plump Pout) 7 ml
    Kód: AVO3601

   Nahoru

   Popis kosmetiky Avon Lip Gloss Plump Pout

   Hodnocení

   Jednoduchost aplikace

   Kosmetická kvalita

   Spokojenost s výsledkem

   Popis:

   Avon Lip Gloss Plump Pout je lesk na rty zaměřen na zvětšení vašich rtů. Činí je plnějšími, smyslnejšími a výraznějšími. Ve svém složení obsahuje vitamíny A, C a E pečující o výživu a potřebnou hydrataci rtů. Po nanesení zanechává příjemný chladivý pocit. Pokud toužíte po plných rtech, potom Avon Lip Gloss Plump Pout je tou pravou volbou. Efekt našpulených svůdných rtů si vás podmaní.

   Účinky:

   • vytváří efekt našpulených rtů
   • zanechává příjemný chladivý pocit
   • na rtech vytváří pocit jemného chvění

   Složení:

   • vitaminy A, C a E - vyživují a poskytují potřebnou hydrataci

   Nahoru

   O značce Avon

   Avon parfémy a oblíbená Avon kosmetika - legenda mezi kosmetickými společnostmi. Avon je přední celosvětová kosmetická společnost. Patří mezi největší v oblasti přímého prodeje - její výrobky prodává přes šest milionů nezávislých reprezentantů ve více než stovce zemí. Široká nabídka Avon zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Na počátku příběhu značky tak známé, že se objevila například i v kultovním filmu Tima Burtona Střihoruký Edward, stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company. Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.Myšlenkou hlavního způsobu prodeje výrobků Avon je přesvědčení, se kterým jako první přišel právě David McConnell, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt. První „Avon Lady“ byla paní P. F. E. Albee, která se tak stala jednou z prvních žen s příležitostí nabýt finanční nezávislosti.Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek poskytovat ženám nejen možnost neomezeného výdělku, ale také chránit jejich zdraví a bránit jejich práva. Proto se Avon intenzivně věnuje charitativním projektům zaměřeným proti rakovině prsu a domácímu násilí. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech. Mezi nejznámější značky společnosti AVON patří ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft nebo Advance Techniques. Široká nabídka dekorativní a pleťové kosmetiky, vůní a dalších produktů pro krásu a komfort je vyvíjena v Centru výzkumu a vývoje ve státě New York, jehož zaměstnanci jsou odborníci na poli biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování.Avon usiluje o to, aby byl život krásnější. Vyberte si make-up, parfémy a nejrůznější kosmetiku Avon na parfums.cz za skvělé ceny.

   Nahoru

   Hodnocení Avon Lip Gloss Plump Pout

   • 14. února 2017
    Marcela Ponyová

    po na neseni palil na rtech

   • 5. září 2016
    Lída

    Chvilku rty opravdu přifoukne. Takže používám pod i přes rtěnku při zvláštních příležitostech.. A opět... Super cena.

   • 8. dubna 2016
    Hana

    Z lesku jsem velice zklamaná, po nanesení na rty, mě začaly nepříjemně pálit a i po umytí tento pocit trval. Nechápu čím to mohlo být, ráno jsem to zkoušela znovu se stejným výsledkem. Lesk jsem vyhodila do koše a nadále se hodlám leskům od avonu vyhýbat.

   • 18. února 2016
    Jana

    Je skvělý, jen mi vadí volba balení, polovinu vyhodíme, protože se k němu neumíme dostat. Tubička by byla mnohem lepší.

   • 17. února 2016
    Lenka Verzichová

    Souhlasím co psaly přede mnou, spokojenost s barvou a fakt příjemný pocit na rtech a fajn efekt

   Zobrazit všech 7 recenzí

   Co si o Avon Lip Gloss Plump Pout myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   parfums.cz mění jméno na notinoloreal 20%