Avon Lip Gloss Plump Pout

lesk na rty

8×
Avon Lip Gloss Plump Pout lesk na rty
Avon Lip Gloss Plump Pout lesk na rty
odstín Pink Pucker 7 ml

Kód: AVO0579 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Dárek pro vás
Vyberte si v košíku z naší nabídky skvělých letních dárků k nákupu čehokoli nad 1000 Kč.
Avon Lip Gloss Plump Pout
odstín Pink Pucker 7 ml

Popis produktu Avon Lip Gloss Plump Pout

Popis:
Avon Lip Gloss Plump Pout je lesk na rty zaměřen na zvětšení vašich rtů. Činí je plnějšími, smyslnejšími a výraznějšími. Ve svém složení obsahuje vitaminy A, C a E pečující o výživu a potřebnou hydrataci rtů. Po nanesení zanechává příjemný chladivý pocit. Pokud toužíte po plných rtech, potom Avon Lip Gloss Plump Pout je tou pravou volbou. Efekt našpulených svůdných rtů si vás podmaní.

Účinky:

  • vytváří efekt našpulených rtů
  • zanechává příjemný chladivý pocit
  • na rtech vytváří pocit jemného chvění

Složení:

  • vitaminy A, C a E - vyživují a poskytují potřebnou hydrataci

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.