Avon Incandessence

tělové mléko pro ženy 150 ml

Avon Incandessence tělové mléko pro ženy 150 ml
Avon Incandessence tělové mléko pro ženy 150 ml
Poškozený obal
Kód: AVO06780 | 1 ks skladem

Nový nerozbalený produkt se 100% obsahem, který má pouze poškozený obal.

ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Avon Incandessence
tělové mléko pro ženy 150 ml | 66

Popis parfému Avon Incandessence

Tělové mléko pro ženy Avon Incandessence dokonale doplňuje parfémovanou vodu stejné řady. Mléko je lehké a zanechává pokožku hladkou, hydratovanou a třpytivou, díky jemným zlatým částečkám. Ohromí vás jemná vůně bergamotu, růže a teakového dřeva. Vaše pokožka dostane potřebnou péči a zůstane velmi dlouho krásně vonící.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Incandessence

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!