Avon Incandessence

deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml

9×
Avon Incandessence deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml
269

Kód: AVO1472 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Avon Incandessence
deodorant s rozprašovačem pro ženy 75 ml | 269

Popis parfému Avon Incandessence

Deodorant s rozprašovačem pro ženy Avon Incandessence dokonale doplňuje parfémovanou vodu stejné řady. Poskytuje příjemný pocit celodenní svěžesti a ochrany před potem. Váš den rozzáří jedinečná vůně bergamotu, fialky, šťavnaté broskve a teakového dřeva.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Incandessence

Přidat novou recenzi

4.0
9 recenze
5
1
2
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem