Avon Homme Exclusive

toaletní voda pro muže 75 ml

1×
Avon Homme Exclusive toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: AVO5021 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Homme Exclusive
75 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Avon Homme Exclusive

Pánská toaletní voda Avon Homme Exclusive symbolizuje současného moderního muže, kterému nechybí přehled ani sebevědomí.

  • osvěžující kořenitá vůně
  • pro dynamické a elegantní muže
  • ideální volba pro denní nošení i večerní společenské akce

Složení vůně
Toaletní voda Avon Homme Exclusive vám nejprve dopřeje povzbuzující příval svěžesti v podobě jiskřivých grepových akordů. Tyto svěží esence jsou následně doplněny charismatickou směsicí bylinek. Intenzivní kořenité srdce v závěru vůně pozvolna nahrazuje mužný vetiver. Výsledkem je podmanivá vonná kompozice plná elegance a dynamiky.

Složení

Hlava
grep
Srdce
bylinky, koření
Základ
vetiver
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Homme Exclusive

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem