Avon Elite Gentleman Untailoredtoaletní voda pro muže

7×
Avon Elite Gentleman Untailored toaletní voda pro muže
Avon Elite Gentleman Untailored toaletní voda pro muže
75 ml

Kód: AVO1530 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Rádi Vás budeme informovat e-mailem, až zboží naskladníme. Samozřejmě je jen na Vás, jestli nabídku využijete.

  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Avon Elite Gentleman Untailored
Složení

Aromatická toaletní voda pro muže Avon Elite Gentleman Untailored se smyslem pro dokonalost. Čerstvá a elegantní kompozice poodhalující řadu vybraných esencí, jež se vám stanou opojným lékem. Bylinný lektvar, který svou pikantností uhrane vaše čichové smysly.

Avon Elite Gentleman Untailored je toaletní voda pro sebevědomé muže, jež myslí na vyjádření své síly a životní energie. Povzbuzující a nápaditá kompozice plná bazalky, cypřiše a kašmírového dřeva. Aroma, s jehož lehkostí se sžijete velice brzy a onen uvolňující prožitek se dostaví v podstatě okamžitě.

O přírodních a jemných tónech do značné míry vypovídá také flakónek toaletní vody pro muže Avon Elite Gentleman Untailored. Získejte moc, která se vám stane naprosto vlastní. Objevte kouzlo bylinných prvků, se kterými se žádný den či společenská událost nestane překážkou.

Složení

Hlava
bazalka
Srdce
cypřiš
Základ
santalové dřevo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Elite Gentleman Untailored