Avon Full Speed

deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml

1×
Avon Full Speed deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml
deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml

Kód: AVO3951 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Full Speed
deodorant s rozprašovačem pro muže 75 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis parfému Avon Full Speed

Deodorant s rozprašovačem Avon Full Speed vám dodá svěžest a potřebnou energii. Při použití v kombinaci s vůní ze stejné řady pomáhá udržet její intenzitu během celého dne.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Full Speed

Přidat novou recenzi

4.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem