Avon Full Speed Adrenaline

toaletní voda pro muže 75 ml

1×
Avon Full Speed Adrenaline toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Full Speed Adrenaline toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: AVO1312 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Dárek pro vás
Plnitelný rozprašovač parfému jako dárek k nákupu nad 1 200 Kč. Barvu si můžete vybrat v košíku.
Avon Full Speed Adrenaline
75 ml

Popis parfému Avon Full Speed Adrenaline

Avon Full Speed Adrenaline toaletní voda pro muže vás přímo nabije intenzivní energií. Je ideální pro muže, který se nebojí být středem pozornosti. Ukažte svůj osobitý styl a šarm. Nebuďte jen skrytý v davu. Nyní dokážete zaujmout.

Oblíbená mužská vůně v sobě snoubí aroma osvěžující máty, cedrového dřeva a okouzlující ambry. Tato kapradinově-aromatická směs přináší pocit radosti a adrenalinu.

Vůně Avon Full Speed Adrenaline byla stvořena pro muže, kteří mají rádi dobrodružství a nudu ve svém životě nesnesou. Nedělejte už kompromisy. Čerpejte novou sílu a zvyšujte si sebedůvěru. Užijte si svou mužnost i osobní kouzlo.

Složení

Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Full Speed Adrenaline

Přidat novou recenzi

5.0
1 recenze
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem