Avon Femme Limited Editionparfémovaná voda pro ženy

5×
Avon Femme Limited Edition parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Avon Femme Limited Edition parfémovaná voda pro ženy 30 ml
30 ml

Kód: AVO1699 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Avon Femme Limited Edition
Složení

Parfémovaná voda pro ženy Avon Femme Limited Edition je mystickým spojením ovocných a květinových tónů v jeden nezaměnitelný celek. Lehkost, jemnost a křehkost v  uceleném seskupení, jemuž přijde na chuť skutečně každý. Osvěžující výzva bez jakýchkoliv zábran.

Avon Femme Limited Edition je parfémovaná voda pro ženy plná napětí, životní síly a energie. Prostřednictvím aromatických tónů můžete zažívat chvíle uklidnění, radosti a vonné neomezenosti. Nápomocny vám v tom budou esenciální ingredience, jako je magnólie, švestka, hruška nebo ambra.

Elegantně zpracovaný flakónek parfémované vody pro ženy Avon Femme Limited Edition vyjadřuje neutuchající styl bez konce. Podmaňte si své čichový smysly a dopřejte jim to nejlepší.

Složení

Složení
ambra, magnólie, hruška
Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
švestka, fialka
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Femme Limited Edition