Avon Femme Exclusive

parfémovaná voda pro ženy 50 ml

6×
Avon Femme Exclusive parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Femme Exclusive parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Femme Exclusive parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Femme Exclusive parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: AVO5020 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon Femme Exclusive
50 ml

Popis parfému Avon Femme Exclusive

Dámská parfémovaná voda Avon Femme Exclusive vám dodá pocit výjimečnosti. Její smyslné aroma se stane oblíbeným módním doplňkem, který pozdvihne každý váš outfit.

  • květinovo-ovocná vůně s orientálním nádechem
  • pro náročné a sebejisté ženy
  • vhodná zejména pro denní nošení na jaře a na podzim

Složení vůně
Počátek parfémované vody Avon Femme Exclusive nejprve příjemně osvěží vaše smysly. Naleznete zde sladké esence hrušky, které se pozvolna mísí s opojným jasmínem ukrytým v srdci vůně. Vzrušující aroma delikátní vanilky celou vonnou kompozici uzavírá a zdůrazňuje její vytříbenost.

Složení

Hlava
hruška
Srdce
jasmín
Základ
vanilka
Druh vůně
květinová, orientální

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Femme Exclusive

Přidat novou recenzi

4.0
6 recenze
3
1
1
1
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem