Avon Far Away

tělový sprej pro ženy 75 ml

3×
Avon Far Away tělový sprej pro ženy 75 ml
Avon Far Away tělový sprej pro ženy 75 ml
tělový sprej pro ženy 75 ml
161

Kód: AVO0688 | Více než 20 ks skladem
ks
Večerní doručení Praha
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Osobní odběr
Již zítra pondělí 27. 5. 2019
Avon Far Away
tělový sprej pro ženy 75 ml | 161

Popis parfému Avon Far Away

Tělový sprej pro ženy Avon Far Away skvěle osvěží vaší pokožku a dodá jí překrásnou vůni ze směsi jasmínu, květu ylang-ylang a červené růže s vanilkou. Ideální pro všechny romantičky a zamilované ženy. Kdykoliv budete toužit po svěžím pocitu a jemné vůni, nastříkejte na tělo.

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

Recenze Avon Far Away

Přidat novou recenzi

4.0
3 recenze
3
vzhled flakonu
výdrž vůně
intenzita
celkový dojem