AvonDazzling Moments toaletní voda pro ženy

   • Avon Dazzling Moments toaletní voda pro ženy
   • Avon Dazzling Moments toaletní voda pro ženy 1
   • Avon Dazzling Moments toaletní voda pro ženy 2
   • Avon Dazzling Moments toaletní voda pro ženy 3
   • Avon Dazzling Moments toaletní voda pro ženy 4
     více

    Varianty Avon Dazzling Moments

    • Avon Dazzling Moments toaletní voda pro ženy 50 ml toaletní voda pro ženy 50 ml 

     Toto zboží není momentálně k dispozici.

     Kód: AVO3546

    Nahoru

    Popis parfému Avon Dazzling Moments

    Hodnocení

    Vzhled flakonu

    Výdrž vůně

    Intenzita

    Celkový dojem

    Avon Dazzling Moments je toaletní voda pro ženy s pronikavým vyjádřením. Dlouhotrvající osvěžující zážitek, který okouzlí nejenom vaše čichové smysly, ale také všech kolem. Šťavnaté tóny, s nimiž si velice rády pohrajete. Vůně nachází využití jak při každodenním nošení, tak při významnějších událostech.

    Toaletní voda pro ženy Avon Dazzling Moments má nepopiratelný styl, jež bude vlastní hlavně elegantním dámám. Postarají se o to magnólie, hrušky nebo ambra, s nimiž si vytvoříte úsměv na tváři. Radostné, povzbuzujíc a zároveň nabíjející vonné ingredience, kterým dáte jistě zelenou.

    Flakónek parfemované vody pro ženy Avon Dazzling Moments má průhledné ztvárnění, na němž je fialovou barvou zhmotněn nápis. Kulaté provedení je originální také z pohledu designu. Zamilujte si esenciální jednoduchost, lehkost a měkké tóny. Dopřejte si aroma, jehož se nebudete chtít vzdát.

    Nahoru

    O značce Avon

    Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

    Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

    Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.

    Nahoru

    Videa k Avon Dazzling Moments

    Nahoru

    Hodnocení Avon Dazzling Moments

    • 9. července 2016
     kristýna

     miluji tuhle vuni je smyslna,sladka a svěží už bych i jinou vuni nekoupila jsem rada že jsem na ni narazila zamilovala jsem se do ni

    • 26. listopadu 2015
     Kateřina

     Nejlepší,co jsem kdy měla :)

    • 17. listopadu 2015
     Kristýna

     Vůně mě zklamala, voní slabě a vůbec ne sladce, nebo květinově. Už bych si ji nekoupila.

    • 27. ledna 2015
     Diana

     Dostala jsem tuto toaletní vodu k Vánocům a zamilovalal jsem si ji. Voní nádherně. Doporučuji spíš těm, kterým nevadí sladší vůně. Pro mě je to pravé...

    • 27. ledna 2015
     Diana

     Dostala jsem tuto toaletní vodu k Vánocům a zamilovalal jsem si ji. Voní nádherně. Doporučuji spíš těm, kterým nevadí sladší vůně. Pro mě je to pravé...

    Co si o Avon Dazzling Moments myslíte vy?

    Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


    Hodnocení *

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

    1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší