Avon Collections Caramapple toaletní voda pro ženy

Avon Collections Caramapple toaletní voda pro ženy
Avon Collections Caramapple toaletní voda pro ženy
Výprodej
50 ml
168

Kód: AVO08690 | Skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis Avon Collections Caramapple
Složení

Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy Avon Collections Caramapple s omamnou vůní květů dokonale sedne každé romantické duši.

  • sladká vůně
  • ovocná vůně
  • květinová vůně
  • ocení ji žena s romantickou duší
  • vůně vhodná pro každodenní nošení
  • svěží vůně, ideální do teplého počasí

Důležitá upozornění:

Varování Uchovávejte mimo dosah dětí.

Hořlavé. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.

Celý text

Složení

Složení
karamel, bílá lilie, jablko
Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Collections Caramapple