Avon Christian Lacroix Ambre toaletní voda pro muže

   Značka: Avon

   Varianty Avon Christian Lacroix Ambre

   • Avon Christian Lacroix Ambre toaletní voda pro muže 75 ml toaletní voda pro muže 75 ml 

    Toto zboží není momentálně k dispozici.

    Kód: AVO1679

   Nahoru

   Popis parfému Avon Christian Lacroix Ambre

   Hodnocení

   Vzhled flakonu

   Výdrž vůně

   Intenzita

   Celkový dojem

   Avon Christian Lacroix Ambre je pronikavá toaletní voda pro sebevědomé muže. Příjemná esence s prvky orientálního světa, jež se přirozeně rozprostřou kolem vašeho těla. Nádech východní filozofie, jejímuž průběhu se neubráníte. Intenzivní aroma, v jehož podání se stanete neodolatelným.

   Toaletní voda pro muže Avon Christian Lacroix Ambre přináší moderní a sofistikované pojetí, které v sobě ukrývá spoustu dřevitých tónů. Na povrch může vyrazit bergamot, mech nebo pepř. To vše v pikantním a působivém pojetí, jež bude neodmyslitelnou součástí vašeho těla.

   Flakónek toaletní vody pro muže Avon Christian Lacroix Ambre má oranžovou barvu, jejíž hřejivost sálá na pohled. Nechybí samozřejmě ani orientální znaky, které podtrhují dojem z lehkých a nasládlých tónů. Prožijte mystický a smyslný zážitek, jež vás nenechá chladným.

   Nahoru

   O značce Avon

   Avon parfémy a oblíbená Avon kosmetika - legenda mezi kosmetickými společnostmi. Avon je přední celosvětová kosmetická společnost. Patří mezi největší v oblasti přímého prodeje - její výrobky prodává přes šest milionů nezávislých reprezentantů ve více než stovce zemí. Široká nabídka Avon zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Na počátku příběhu značky tak známé, že se objevila například i v kultovním filmu Tima Burtona Střihoruký Edward, stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company. Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.Myšlenkou hlavního způsobu prodeje výrobků Avon je přesvědčení, se kterým jako první přišel právě David McConnell, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt. První „Avon Lady“ byla paní P. F. E. Albee, která se tak stala jednou z prvních žen s příležitostí nabýt finanční nezávislosti.Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek poskytovat ženám nejen možnost neomezeného výdělku, ale také chránit jejich zdraví a bránit jejich práva. Proto se Avon intenzivně věnuje charitativním projektům zaměřeným proti rakovině prsu a domácímu násilí. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech. Mezi nejznámější značky společnosti AVON patří ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft nebo Advance Techniques. Široká nabídka dekorativní a pleťové kosmetiky, vůní a dalších produktů pro krásu a komfort je vyvíjena v Centru výzkumu a vývoje ve státě New York, jehož zaměstnanci jsou odborníci na poli biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování.Avon usiluje o to, aby byl život krásnější. Vyberte si make-up, parfémy a nejrůznější kosmetiku Avon na parfums.cz za skvělé ceny.

   Nahoru

   Videa k Avon Christian Lacroix Ambre

   Nahoru

   Hodnocení Avon Christian Lacroix Ambre

   Co si o Avon Christian Lacroix Ambre myslíte vy?

   Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


   Hodnocení *

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

   1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší   nivea loreal 20%