Avon Christian Lacroix Ambre

toaletní voda pro muže 75 ml

Avon Christian Lacroix Ambre toaletní voda pro muže 75 ml
Avon Christian Lacroix Ambre toaletní voda pro muže 75 ml
75 ml

Kód: AVO1679 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon Christian Lacroix Ambre
75 ml

Popis parfému Avon Christian Lacroix Ambre

Avon Christian Lacroix Ambre je pronikavá toaletní voda pro sebevědomé muže. Příjemná esence s prvky orientálního světa, jež se přirozeně rozprostřou kolem vašeho těla. Nádech východní filozofie, jejímuž průběhu se neubráníte. Intenzivní aroma, v jehož podání se stanete neodolatelným.

Toaletní voda pro muže Avon Christian Lacroix Ambre přináší moderní a sofistikované pojetí, které v sobě ukrývá spoustu dřevitých tónů. Na povrch může vyrazit bergamot, mech nebo pepř. To vše v pikantním a působivém pojetí, jež bude neodmyslitelnou součástí vašeho těla.

Flakónek toaletní vody pro muže Avon Christian Lacroix Ambre má oranžovou barvu, jejíž hřejivost sálá na pohled. Nechybí samozřejmě ani orientální znaky, které podtrhují dojem z lehkých a nasládlých tónů. Prožijte mystický a smyslný zážitek, jež vás nenechá chladným.

Složení

Druh vůně
dřevitá, orientální

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Christian Lacroix Ambre

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!