Avon CC

tónovací perly pro jednotný vzhled pleti

2×
Avon CC tónovací perly pro jednotný vzhled pleti
Avon CC tónovací perly pro jednotný vzhled pleti
(Ideal Flawless) 22 g

Kód: AVO3688 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon CC
(Ideal Flawless) 22 g

Popis produktu Avon CC

Popis:
Tónovací perly pro jednotný vzhled pleti patří do portfolia přední celosvětové kosmetické společnosti Avon. Perly sjednocují barevný tón pleti, dodávají jas a současně pomáhají zakrýt drobné nedostatky, jako jsou tmavé kruhy, nežádoucí pigmentace či drobná znaménka. Tyto univerzální, různorodě barevné perly tak komplexně upravují celkový vzhled pleti. Zelené perly neutralizují červené zabarvení, růžové potlačují zažloutnutí, žluté projasňují a neutralizují kruhy pod očima, broskvové vyrovnávají tmavé skvrny a bílé dodávají pleti atraktivní zářivost. S tónovacími perlami pro jednotný vzhled pleti Avon CC Ideal Flawlwss bude vaše tvář vyzařovat dokonalost!

Účinky:

  • sjednocují barevný tón pleti
  • projasňují
  • kryjí nedostatky, tmavé skvrny a další nežádoucí zbarvení pleti
  • neutralizují kruhy pod očima

Typ pleti:
Pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Zlehka nanášejte na celou tvář pomocí štětce.

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.