Avon Anew Reversalist

obnovující noční krém

3×
Avon Anew Reversalist obnovující noční krém
50 ml

Kód: AVO0166 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Anew Reversalist
50 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Avon Anew Reversalist

Popis:
Avon Anew Reversalist Renewal Night Cream je noční obnovovací krém z kolekce Anew Reversalist. Jedná se o intenzivní péči. Zasahuje vůči mikroskopickým poškozením pleti a projevům stárnutí. Určen pro ženy ve věku kolem 35 let. Zahrnuje technologii Activinol, která podporuje tvorbu activinu, jednoho z hlavních obnovovacích peptidů, zajišťujícího obnovu pleti. Krém minimalizuje projevy stárnutí. Jedná se o jemný krém, který dokáže poskytnout vaší pleti tu správnou péči. Výsledkem je rozzářená hedvábná pleť bez výrazných vrásek. Pravidelným používáním se vaše pleť změní nejen na dotyk, ale i na pohled - pleť svěží, vyhlazená.

Účinky:

  • obnovuje pleť
  • redukuje projevy stárnutí
  • osvěžuje a vyhlazuje pleť

Složení:

  • technologie Activinol - podporuje tvorbu activinu, který se stará o obnovu pleti, minimalizuje projevy stárnutí, snižuje výskyt tmavých skvrn

Typ pleti:
Vhodné pro všechny typy pleti.

Jak aplikovat:
Aplikujte vždy večer. Naneste na čistou a suchou pleť obličeje a krku.

Vlastnosti

Kdy používat
na noc
Konzistence
krém
Podle problému pleti
vrásky a linky, výživa a dehydratace
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
anti-age, revitalizace, výživa
Věk
vrásky

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.