Avon Anew Clinical

korektor proti tmavým kruhům

3×
Avon Anew Clinical korektor proti tmavým kruhům
15 ml

Kód: AVO3833 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Hlídání dostupnosti zboží

Avon Anew Clinical
15 ml

Hlídání dostupnosti zboží

Popis kosmetiky Avon Anew Clinical

Korektor tmavých kruhů pod očima Avon Anew Clinical okamžitě splyne s jakýmkoliv tónem pleti. Dokáže viditelně zlepšit její vzhled, omlazuje a vyživuje. Konečně se jednou pro vždy zbavíte nepříjemných tmavých kruhů pod očima.

Vlastnosti:

  • zjemňuje pleť okolo očí
  • dodává odpočatý vzhled
  • splyne s jakýmkoliv tónem pleti

Složení:

  • komplex Shadow Erase – sjednocuje tón pleti a zlepšuje oční okolí

Jak aplikovat:
Používejte každé ráno a večer. Pomocí aplikátoru naneste na horní víčko a do oblasti kolem očí a spánku. Prsty jemně vklepejte do kůže.

Vlastnosti

Podle problému pleti
otoky a tmavé kruhy
Typ pleti
pro všechny typy pleti
Účinek
proti tmavým kruhům
Věk
pro všechny věkové skupiny

O značce Avon

Avon parfémy a kosmetika – legenda mezi kosmetickými společnostmi. Na počátku příběhu značky stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company.

Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.

Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek chránit zdraví žen a bránit jejich práva. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech.