AvonAdvance Techniques Ultimate Volume sprej pro jemné a zplihlé vlasy

 • Avon Advance Techniques Ultimate Volume sprej pro jemné a zplihlé vlasy
 • Avon Advance Techniques Ultimate Volume sprej pro jemné a zplihlé vlasy 1
   více

  Varianty Avon Advance Techniques Ultimate Volume

  • Avon Advance Techniques Ultimate Volume sprej pro jemné a zplihlé vlasy (Volume Boosting Treatment With Collagen) 150 mlsprej pro jemné a zplihlé vlasy 

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   (Volume Boosting Treatment With Collagen) 150 ml
   Kód: AVO1465

  Nahoru

  Popis kosmetiky Avon Advance Techniques Ultimate Volume

  Hodnocení

  Jednoduchost aplikace

  Kosmetická kvalita

  Spokojenost s výsledkem

  Vlastnosti

  konzistence

  sprej

  vlasy

  jemné vlasy

  Popis:

  Unikátní sprej Avon Advance Techniques poskytuje vašim vlasům okamžitý objem. Dokonale pečuje o jemné a zplihlé vlasy. Obsahuje mimo jiné také speciální kolagenový komplex, který intenzivně posiluje vnitřní strukturu vlasů. Díky lehkému složení je zbytečně nezatěžuje, dodává pružnost a úžasný lesk. Vaše vlasy získají dvojnásobný objem, který trvá až 24 hodin. Speciální sprej Avon Advance Techniques přináší vašim vlasům krásu a sametovou hebkost.

  Účinky:

  • poskytuje až dvojnásobný objem
  • dodává pružnost a lesk
  • posiluje vlasy
  • až 24 hodinový efekt
  • zvláčňuje

  Typ vlasů:

  Vhodný pro všechny typy vlasů, pro jemné vlasy

  Jak aplikovat:

  Nastříkejte na vlhké či suché vlasy dle potřeby

  Nahoru

  O značce Avon

  Avon parfémy a oblíbená Avon kosmetika - legenda mezi kosmetickými společnostmi. Avon je přední celosvětová kosmetická společnost. Patří mezi největší v oblasti přímého prodeje - její výrobky prodává přes šest milionů nezávislých reprezentantů ve více než stovce zemí. Široká nabídka Avon zahrnuje dekorativní a pleťovou kosmetiku, vůně, módu a vybavení pro domácnost. Na počátku příběhu značky tak známé, že se objevila například i v kultovním filmu Tima Burtona Střihoruký Edward, stojí obchodní cestující s knihami David McConnell. Ke konci 19. století začal David ke knihám přidávat malý voňavý dárek, a protože brzy začal být větší zájem o jeho vůně, než o knihy, založil vlastní kosmetickou společnost California Parfume Company. Řada výrobků pojmenovaných podle rodiště oblíbeného McConnellova autora Williama Shakespeara, Stradford upon Avon, která byla uvedená na trh v roce 1929, se stala tak populární, že se firma roku 1939 oficiálně přejmenovala na Avon Product Inc.Myšlenkou hlavního způsobu prodeje výrobků Avon je přesvědčení, se kterým jako první přišel právě David McConnell, že pro přímý prodej je nejdůležitější osobní kontakt. První „Avon Lady“ byla paní P. F. E. Albee, která se tak stala jednou z prvních žen s příležitostí nabýt finanční nezávislosti.Dodnes Avon Cosmetics dodržuje svůj závazek poskytovat ženám nejen možnost neomezeného výdělku, ale také chránit jejich zdraví a bránit jejich práva. Proto se Avon intenzivně věnuje charitativním projektům zaměřeným proti rakovině prsu a domácímu násilí. V rámci své společenské uvědomělosti se zaměřuje také na ekologii a obnovu deštných pralesů a jako jedna z prvních významných kosmetických společností již před více než 20 lety ukončil testování přípravků na zvířatech. Mezi nejznámější značky společnosti AVON patří ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft nebo Advance Techniques. Široká nabídka dekorativní a pleťové kosmetiky, vůní a dalších produktů pro krásu a komfort je vyvíjena v Centru výzkumu a vývoje ve státě New York, jehož zaměstnanci jsou odborníci na poli biochemie, mikrobiologie, toxikologie, dermatologie a klinického testování.Avon usiluje o to, aby byl život krásnější. Vyberte si make-up, parfémy a nejrůznější kosmetiku Avon na parfums.cz za skvělé ceny.

  Nahoru

  Hodnocení Avon Advance Techniques Ultimate Volume

  Co si o Avon Advance Techniques Ultimate Volume myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Hodnocení *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší  laroche