Avon Advance Techniques Colour Protection

šampon pro barvené vlasy

Avon Advance Techniques Colour Protection šampon pro barvené vlasy
Avon Advance Techniques Colour Protection šampon pro barvené vlasy
400 ml

Kód: AVO0179 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon Advance Techniques Colour Protection
400 ml

Popis produktu Avon Advance Techniques Colour Protection

Popis:
Avon Advance Techniques Colour Protection Shampoo je oživující šampon z profesionální řady Advance Techniques. Určen pro barvené vlasy. Vaše vlasy jsou vyživené a díky technologii Color Shield zůstává barva vlasů dlouhodobě zářivá a sytá. Zabraňuje vymývání barvy. Jeho jemné složení se stará o čistotu a jemnost vlasů. Pro dosažení lepšího účinku používejte v kombinaci s dalšími přípravky ze stejné řady.

Účinky:

  • vlasy vyživuje
  • zachovává zářivou a sytou barvu vlasů
  • zabraňuje vymývání barvy

Složení:

  • technologie Color Schield - chrání barvu vlasů, udržuje její zářivost a sytost

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste konečky prstů do mokrých vlasů. Vytvořte pěnu a pak vlasy důkladně opláchněte vodou.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.