Avon Advance Techniques Colour Protection

maska pro barvené vlasy

Avon Advance Techniques Colour Protection maska pro barvené vlasy
Avon Advance Techniques Colour Protection maska pro barvené vlasy
150 ml

Kód: AVO0770 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Avon Advance Techniques Colour Protection
150 ml

Popis produktu Avon Advance Techniques Colour Protection

Popis:
Ošetřující maska Avon Advance Techniques úžasně pečuje o barvené vlasy. Obsažené speciální složky zabraňují blednutí barvy. Poskytuje intenzivní výživu, hydratuje vlasy do hloubky. Dlouhodobě udržuje intenzivní a přirozený odstín. Navrací zdravý vzhled poškozeným vlasům. Dodává jim báječnou hebkost a jemnost. Jedinečná maska Avon Advance Techniques podporuje krásu vašich barvených vlasů.

Účinky:

  • zabraňuje blednutí barvy
  • poskytuje intenzivní výživu
  • hydratuje
  • udržuje intenzivní barevný odstín
  • zjemňuje

Typ vlasů:
Vhodná pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste dostatečné množství na vlasy umyté šamponem. Nechte 5 minut působit. Poté důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.