AvonAdvance Techniques Absolute Nourishment duální sérum na vlasy

Avon Advance Techniques Absolute Nourishment duální sérum na vlasy
Avon Advance Techniques Absolute Nourishment duální sérum na vlasy
100 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AVO08976

Mějte krásné vlasy od kořínků až po konečky. Sérum Avon Advance Techniques Absolute Nourishment o vlasy dokonale pečuje a vdechne jim nový život.

Vlastnosti:

  • vyživuje vlasy po celé jejich délce
  • zanechává vlasy na dotek hedvábně jemné
  • dodává vlasům intenzivní lesk
  • dodává vlasům novou sílu

Jak používat:
Aplikuje do vlhkých nebo suchých vlasů. Neoplachujte. Následně upravte vlasy obvyklým způsobem.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Účinek
hustota a vitalita, lesk a hebkost, uhlazení vlasů, výživa
Aktivní látky
arganový olej
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.