Avon Instinct Forbiddenparfémovaná voda pro ženy

3×
Avon Instinct Forbidden parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Avon Instinct Forbidden parfémovaná voda pro ženy 50 ml
50 ml

Kód: AVO1570 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis parfému Avon Instinct Forbidden
Složení

Avon Instinct Forbidden je parfémovaná voda pro sebevědomé ženy, které chtějí být sexy. Palmový háj, v němž se můžete ocitnout pokaždé, když své tělo ověnčíte tímto esenciálním elixírem mládí. Intenzivní a velice pronikavá vůně, které neodoláte vy, ani nikdo jiný.

Parfémovaná voda pro ženy Avon Instinct Forbidden je vyjádřením přirozeného půvabu. Balada o pokušení a zakázaném ovoci, jež nyní máte možnost okusit na vlastní kůži. Postarejte se o to, že se cedrové dřevo, gardénie a červené ovoce stanou vaší vírou, láskou a cestou za poznáním.

Výstředním dojmem působí také flakónek parfémované vody pro ženy Avon Instinct Forbidden, který má ryze načervenalou barvu a krystalický tvar. Nechte na své tělo dopadat prachový závoj vonné esence, jež se za vaším tělem potáhne ještě hodně dlouhou dobu. Využijte této vonné příležitosti.

Složení

Druh vůně
ovocná, květinová

O značce Avon

Kosmetika Avon je dnes již legendou ve světě krásy. Značka, která se více než 125 let zajímá nejen o ženský půvab, ale o ženy samotné, nabízí pečující přípravky, dekorativní kosmetiku i parfémy Avon.

Na počátku příběhu stál v roce 1886 obchodní prodejce knih David McConnell, který ke každému nákupu přidával drobný voňavý dárek. Jeho vůně se však staly brzy populárnější než samotné knihy, a tak se rozhodl založit vlastní kosmetickou společnost. Stále však věřil v důležitost osobního kontaktu. Tak vznikla myšlenka první Avon lady, která s sebou navíc ženám přinesla i příležitost k finanční nezávislosti. Nedílnou součástí osobního prodeje se pak stal také Avon katalog s nabídkou kosmetiky.

Dnes je i kosmetika Avon online, na své tradiční začátky ale také nezanevřela. Zvolte si svou cestu a vyzkoušejte i vy tuto léty ověřenou značku. Pyšní se zejména pleťovou péčí Anew, vlasovými přípravky Advance Techniques, exkluzivní kolekcí Luxe, pečujícími produkty Planet Spa nebo dětskou řadou Avon Baby.

 

Recenze Avon Instinct Forbidden