AvèneD-Pigment zesvětlovač tmavých skvrn pro normální až smíšenou pleť

1×
Avène D-Pigment zesvětlovač tmavých skvrn pro normální až smíšenou pleť
Avène D-Pigment zesvětlovač tmavých skvrn pro normální až smíšenou pleť
30 ml

Toto zboží není momentálně k dispozici | Kód: AVE0800

Popis:
Noční depigmentační péče v podobě lehkého fluidního krému Avène D-Piment, řeší nadměrnou a nepravidelnou produkci kožního barviva (melaninu). Vhodný je pro normální a smíšenou pleť. Barevná nejednotnost pleti a pigmentové skvrny dodávají pleti nezdravý vzhled a přidávají na věku.
Při pravidelném používání D-Pigment krému docílíte zesvětlení pleti, barevného sjednocení a zmatnění. Hlavním nositelem účinku je látka Melanyd, která snižuje tvorbu melaninu, tento efekt je ještě posílen Retinaldehydem, jeho schopnost je eliminovat nadbytek melaninu v pokožce. Pre-tokoferyl je prekurzor vit. E (velmi účinný antioxidant), který chrání buňky před působením volných radikálů. D-Pigment krém je bez parfemace a parabenů.

Účinky:

  • barevné sjednocení
  • zesvětlení
  • ochrana

Složení:

  • melanyd – snižuje tvorbu kožního barviva
  • retinaldehyd – eliminuje nadměrné množství kožního barviva
  • pre-tokoferyl - antioxidační

Typ pleti:
Normální a smíšená s nepravidelnou pigmentací, pigmentovými skvrnami.

Jak aplikovat:
Po odlíčení/očištění a dokonalém osušení pleti naneste jako noční péči na postižená místa (obličej, hřbety rukou, dekolt). Pokud máte pleť hodně citlivou, začněte s aplikací obden. V případě sluneční expozice chraňte pleť před vznikem dalšího pigmentu maximální sluneční ochranou SPF 50+. (např. Avène tónovací krém SPF 50+ nebo kompaktní makeup SPF 50+).

Vlastnosti

Konzistence
krém
Typ pleti
normální, smíšená
Účinek
proti pigmentovým skvrnám, sjednocení
Ochrana proti slunci
bez SPF
Kdy používat
na noc

Značka Avène v sobě nese sílu termální vody, která se rodí na jihu Francie. Stejnojmenné lázně každý rok dokazují laické i odborné veřejnosti, že termální voda Avène odstraňuje potíže při atopické dermatitidě, lupénce, popáleninách a alergických reakcích kůže.

Blahodárné účinky termální vody jsou známé již od roku 1736 a v současnosti je potvrzuje více než 300 klinických studií. Jemné minerální složení produktů Avène zanechává na kůži lehký ochranný film. Vysokokvalitní produkty působí protidráždivo, zklidňují pleť a pokožku a zároveň o ni šetrně pečují.

Starostlivost, vysoké standardy na zacházení s termální vodou a dlouholetý výzkum nových účinných látek řadí značku Avène na přední světové příčky žebříčku dermokosmetiky.