Aussie Total Miracle Collectionsuchý šampon ve spreji

Aussie Total Miracle Collection suchý šampon ve spreji
Aussie Total Miracle Collection suchý šampon ve spreji
140 g

Kód: AUS1414 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Aussie Total Miracle Collection
Vlastnosti

Popis:
Suchý šampon ve spreji Aussie Total Miracle Collection kombinuje sedm benefitů, díky nimž budou vaše vlasy vypadat svěže a čistě! Sedm výhod v jednom produktu: čistý vzhled vlasů; posílení vlasové struktury; lehký objem; ochrana barvy; pocit svěžesti; zmatnění vlasů; delikátní vůně. Aussie Total Miracle Collection suchý šampon ve spreji je perfektním řešením pro dny, kdy nemáte čas na mytí vlasů.

Účinky:

  • čisté vlasy s minimálním úsilím
  • objem účesu
  • snadná aplikace
  • ochrana barvy vlasů

Typ vlasů:
Vhodné pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Štědře přestříkejte vlasy po celé délce a stylizujte účes.

Vlastnosti

Typ vlasů
všechny typy vlasů
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Aussie Total Miracle Collection