Aussie Sprunchlak na vlasy silné zpevnění

Aussie Sprunch lak na vlasy silné zpevnění
Aussie Sprunch lak na vlasy silné zpevnění
251 ml

Kód: AUS1396 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Aussie Sprunch
Vlastnosti

Popis:
Sprunch je lak na vlasy pro silné zpevnění z portfolia značky Aussie, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky pro zákazníky všech věkových kategorií. Lak Aussie Sprunch slouží pro pevnou a přitom pružnou fixaci účesu v bezstarostném, ležérním stylu. Lak na vlasy pro silné zpevnění Aussie Sprunch, díky své unikátní formuli s výtažky z australských mořských řas, nesmírně pružně zafixuje účes a pomůže vašim kadeřím udržet si po celý den tvar a současně živost. Mořské řasy mají mnohostranně prospěšné účinky, obsahují mimo jiné velké množství minerálů, vitaminů a stopových prvků. V kombinaci s dalšími látkami v unikátní formuli zajistí v laku na vlasy Aussie Sprunch silné a současně nebývale pružné zpevnění vlasů. Užívejte si zábavu bez starosti o účes! Aussie Sprunch lak na vlasy pro silné zpevnění je dokonalou volbou pro fixaci účesu v bezstarostném stylu. Zafixujte své kadeře a současně jim ponechejte pružnost a živost.

Účinky:

  • silné zpevnění vlasů
  • pružná fixace účesu v ležérním stylu

Složení:

  • výtažky z australských mořských řas - mají mnohostranně prospěšné účinky, obsahují mimo jiné velké množství minerálů, vitaminů a stopových prvků, které vlasům zajistí pružné zpevnění bez zatížení

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 až 25 centimetrů pro silné zpevnění účesu.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Účinek
fixace, zpevnění
Stupeň fixace
silná fixace

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Aussie Sprunch