Aussie Sprunch

lak na vlasy lehké zpevnění

2×
Aussie Sprunch lak na vlasy lehké zpevnění
Aussie Sprunch lak na vlasy lehké zpevnění
283 g

Kód: AUS1397 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Aussie Sprunch

Popis:
Sprunch je lak na vlasy pro lehké zpevnění z portfolia značky Aussie, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky pro zákazníky všech věkových kategorií. Lak Aussie Sprunch slouží pro jemnou fixaci účesu v bezstarostném, ležérním stylu. Lak na vlasy pro lehké zpevnění Aussie Sprunch díky své unikátní formuli s výtažky z australských mořských řas nesmírně pružně zafixuje účes a pomůže vašim kadeřím udržet si po celý den tvar a současně živost. Mořské řasy mají mnohostranně prospěšné účinky, obsahují mimo jiné velké množství minerálů, vitaminů a stopových prvků. V kombinaci s dalšími látkami v unikátní formuli zajistí v laku na vlasy Aussie Sprunch lehké a nebývale pružné zpevnění vlasů. Užívejte si zábavu bez starosti o účes! Aussie Sprunch lak na vlasy pro lehké zpevnění je dokonalou volbou pro zpevnění účesu v bezstarostném stylu. Zafixujte své kadeře a současně jim ponechejte pružnost a živost.

Účinky:

  • lehké zpevnění vlasů
  • pružná fixace účesu v ležérním stylu

Složení:

  • výtažky z australských mořských řas - mají mnohostranně prospěšné účinky, obsahují mimo jiné velké množství minerálů, vitaminů a stopových prvků, které vlasům zajistí pružné zpevnění bez zatížení

Typ vlasů:
Pro všechny typy vlasů.

Jak aplikovat:
Zlehka nastříkejte na vlasy ze vzdálenosti 20 až 25 centimetrů pro lehké zpevnění účesu.

Vlastnosti

Konzistence
sprej
Účinek
fixace

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.