Aussie Frizz Miracle

uhlazující kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy

3×
Aussie Frizz Miracle uhlazující kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy
Aussie Frizz Miracle uhlazující kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy
250 ml

Kód: AUS1380 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Aussie Frizz Miracle
250 ml

Popis produktu Aussie Frizz Miracle

Popis:
Frizz Miracle je vysoce účinný uhlazující kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy. Patří do portfolia značky Aussie, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky pro zákazníky všech věkových kategorií. Uhlazující kondicionér pro nepoddajné a krepatějící se vlasy Aussie Frizz Miracle dodá vašim vlasům uspořádanou hladkost a připraví ke snadné úpravě i ty nejneposlušnější kadeře. Kondicionér Aussie Frizz Miracle díky své unikátní formuli s výtažky z listů australského blahovičníku dodá vlasům žádoucí uspořádanost. Australský blahovičník se někdy nazývá také „blue gum“, ale nejznámější je určitě pod názvem eukalyptus. Mnohostranně prospěšné účinky eukalyptu jsou známy po staletí, vlasům dodává řád a hladkost. Kondicionér Aussie Frizz Miracle bojuje proti nepěkným projevům náboje statické elektřiny ve vlasech a vaše kadeře zanechá přitažlivě uspořádané a hladké. Uhlazující kondicionér Aussie Frizz Miracle je dokonalou volbou pro zkrocení neposlušných vlasů. Dodejte svým kadeřím řád a půvab!

Účinky:

  • péče o nepoddajné a krepatějící se vlasy
  • usnadnění úpravy problematických, neuspořádaných vlasů

Složení:

  • výtažky z listů australského blahovičníku - dodávají vlasům řád a hladkost

Typ vlasů:
Pro nepoddajné a krepatějící se vlasy.

Jak aplikovat:
Naneste kondicionér na vlhké, umyté vlasy a nechte krátce působit. Důkladně opláchněte.

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.