Aussie Colour Matešampon na ochranu barvy

2×
Aussie Colour Mate šampon na ochranu barvy
Aussie Colour Mate šampon na ochranu barvy
300 ml

Kód: AUS1383 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Aussie Colour Mate
Vlastnosti

Popis:
Colour Mate je vysoce účinný šampon pro péči o barvené vlasy. Patří do portfolia značky Aussie, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky pro zákazníky všech věkových kategorií. Šampon pro oživení barvy Aussie Colour Mate udržuje barvené vlasy ve skvělé kondici a plné života. Šampon Aussie Colour Mate, díky své unikátní formuli s výtažky z australské divoké broskve, jemně pečuje o barvené vlasy a dodává jim zářivý lesk a vitalitu. Jádra australských divokých broskví byla ve formě o vlasy pečujícího oleje poprvé použita australskými domorodci a nyní jejich zázračné účinky prostřednictvím šamponu Colour Mate přináší značka Aussie svým zákazníkům doslova přes půlku světa. Šampon Aussie Colour Mate je dokonalou volbou pro péči o barvené vlasy. Dodejte svým kadeřím, zatíženým barvením, život, zdraví a zářivou krásu!

Účinky:

  • péče o barvené vlasy
  • oživení barvy
  • dodání lesku a vitality barveným vlasům

Složení:

  • výtažky z australské divoké broskve - jemně pečují o barvené vlasy a dodávají jim zářivý lesk a vitalitu

Typ vlasů:
Pro všechny typy barvených vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste šampon na mokré vlasy. Krouživými pohyby šampon vmasírujte do vlasů a pokožky hlavy. Následně důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Typ pokožky hlavy
všechny typy vlasové pokožky

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.

Recenze Aussie Colour Mate