Aussie Colour Mate

kondicionér pro oživení barvy

Aussie Colour Mate kondicionér pro oživení barvy
Aussie Colour Mate kondicionér pro oživení barvy
Aussie Colour Mate kondicionér pro oživení barvy
Speciální sleva
129
Sleva 12%
Kód: AUS01514 | 1 ks skladem

Špinavý obal | Obsah výrobku: 100%

ks
Zásilkovna
Již zítra úterý 11. 12. 2018
Osobní odběr
Již zítra úterý 11. 12. 2018
Aussie Colour Mate
250 ml | 114

Popis kosmetiky Aussie Colour Mate

Popis:
Colour Mate je vysoce účinný kondicionér pro péči o barvené vlasy. Patří do portfolia značky Aussie, specializující se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky pro zákazníky všech věkových kategorií. Kondicionér pro oživení barvy Aussie Colour Mate udržuje barvené vlasy ve skvělé kondici a plné života. Kondicionér Aussie Colour Mate, díky své unikátní formuli s výtažky z australské divoké broskve, jemně pečuje o barvené vlasy a dodává jim zářivý lesk a vitalitu. Jádra australských divokých broskví byla ve formě pečujícího oleje o vlasy poprvé použita australskými domorodci a nyní jejich zázračné účinky prostřednictvím kondicionéru Colour Mate přináší značka Aussie svým zákazníkům doslova přes půlku světa. Kondicionér Aussie Colour Mate je dokonalou volbou pro péči o barvené vlasy. Dodejte svým kadeřím, zatíženým barvením, život, zdraví a zářivou krásu!

Účinky:

  • péče o barvené vlasy
  • oživení barvy
  • dodání lesku a vitality barveným vlasům

Složení:

  • výtažky z australské divoké broskve - jemně pečují o barvené vlasy a dodávají jim zářivý lesk a vitalitu

Typ vlasů:
Pro všechny typy barvených vlasů.

Jak aplikovat:
Naneste kondicionér na vlhké, umyté vlasy a nechte krátce působit. Důkladně opláchněte.

Vlastnosti

Typ vlasů
barvené vlasy
Účinek
ochrana barvy

O značce Aussie

Značka Aussie, která byla založena v roce 1979 americkým podnikatelem Tomem Redmontem, patří do portfolia světoznámé společnosti Procter & Gamble. Specializuje se na výrobu a prodej špičkové vlasové kosmetiky, určené pro zákazníky všech věkových kategorií. Aussie věří, že kvůli krásnému účesu nutně nemusíte navštěvovat kadeřníka ani trávit hodiny času v koupelně. Úplně stačí mít ty správné přípravky.

Samostatnou zmínku si zaslouží stylingové spreje a gely, s jejichž pomocí svým vlasům bleskově dáte požadovaný tvar. Nebo potřebujete vlasy spíš hydratovat, posílit, opravit? Žádný problém – Aussie má řešení i pro vás.

Kosmetika Aussie je nejen mimořádně účinná, ale také bezpečná. Značka Aussie jistě zaujme všechny jedince, kteří jsou neustále zaneprázdnění, chtějí každý den vypadat a cítit se co možná nejlépe a shánějí kvalitu za rozumnou cenu.