Aubusson Historie d'Amourtoaletní voda pro ženy

Aubusson Historie d'Amour toaletní voda pro ženy 100 ml
Aubusson Historie d'Amour toaletní voda pro ženy 100 ml
100 ml

Kód: AUB0102 | Toto zboží není momentálně k dispozici
  • Popis parfému
  • O značce
  • Recenze

Popis parfému Aubusson Historie d'Amour
Složení

Aubusson Historie d'Amour je nesmrtelná, velmi působivá dřevitě-cypřišová vůně, kterou milují ženy bez rozdílu věku již od roku 1984. Tato toaletní voda je dokonalou volbou pro sofistikované a současně dobrodružné dámy a její vůni nikdy nezapomenete.

Historie d'Amour od francouzské značky Aubusson se nejlépe hodí na večer, kdy si nejlépe vychutnáte její svůdnou vonnou kompozici. Hlava parfému je úchvatnou kombinací mandarinky, bazalky, bergamotu a originální vonokvětky. Srdce zavoní květy pomerančovníku, komplexním galbanem, jasmínem, ylang-ylang a kouzelnou růží. V základu završují delikátní vonný mix bohatá pačuli, odvážné pižmo a dřevitý větvičník.

Rafinovaná a svůdně ženská toaletní voda Historie d'Amour patří k vůním, které když si jednou zamilujete, budete se k nim vracet celý život. Samotný flakon Historie d'Amour je malým uměleckým dílem. Něžný, elegantní a průzračný design lahvičky s úchvatným květinovým víčkem je v dokonalém souladu s vůní i názvem toaletní vody. Prožijte své „dějiny lásky“…

Složení

Hlava
vonokvětka, bergamot, bazalka, mandarinka
Srdce
ylang-ylang, růže, galbanum, jasmín, květ pomerančovníku
Základ
mech, pižmo, pačuli
Druh vůně
chypre, dřevitá

O značce Aubusson

Parfémy Aubusson | Aubusson - nesmrtelné vůně s francouzským šarmem. Francouzská společnost Parfums Daniel Aubusson působila na trhu vůní téměř 30 let. Na svém kontě má tato značka parfémů vpravdě francouzského stylu přes desítku vůní pro muže i ženy, z nichž jsou mnohé velmi úspěšné i po zániku společnosti v roce 2013.
První vůně značky Aubusson, květinově-cypřišová dámská toaletní voda Historie d'Amour, byla uvedena na trh v roce 1984 a dodnes patří mezi oblíbené vůně mladších i starších generací. V roce 2003 se dokonce dočkala „následovníka“ pod názvem Histoire d'Amour 2. I tato květinově-ovocná toaletní voda si získala srdce mnoha žen svou charakteristicky ženskou vůní.
Parfémy značky Aubusson v sobě nesou tolik obdivovaný francouzský šarm a jsou nezaměnitelné a nezapomenutelné jak svými vůněmi, tak krásnými designy flakonů.

Recenze Aubusson Historie d'Amour