Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extractkolínská voda pro muže

1×
Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract kolínská voda pro muže
Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract kolínská voda pro muže
Doporučená maloobchodní cena
2 870

Ušetříte 25%
50 ml
2 152

Kód: ATK1785 | 5 ks skladem
1
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis parfému Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract
Složení

24 Old Bond Street Triple Extract je aromatická kořenitá vůně pro muže od britské značky nikových (niche) parfémů Atkinsons, jejíž slovutná historie se píše již od roku 1799. Tehdy si její zakladatel James Atkinson v Londýně otevřel první obchod, aby se brzy stal nejrenomovanějším návrhářem parfémů v londýnských aristokratických kruzích. Značka Atkinsons, dnes sídlící v Itálii, zůstává věrná věhlasné tradici, zachované v Jamesově knize tajných receptur. Každá z vůní značky Atkinsons v sobě nese unikátní atmosféru elegance a kultivovanosti, hlubokou tradici klasického anglického stylu. Výjimkou není ani 24 Old Bond Street Triple Extract, vpravdě anglickým způsobem skvostná kolínská voda.

Kolínská voda 24 Old Bond Street Triple Extract, uvedená na trh v roce 2014, je novou, koncentrovanější verzí kolínské vody 24 Old Bond Street z roku 2013. Obě jsou poctou prvnímu vonnému výtvoru značky Atkinsons, neobyčejně anglické kolínské vodě z roku 1800, a představují pravé zjevení nekonečně nenucené „šik“ elegance a klasického britského vkusu. Stejně jako 24 Old Bond Street i nová verze, naznačující již dovětkem „Triple Extract“ zvýšenou koncentraci vonných látek, naprosto dostává názvu, odkazujícímu k proslulé londýnské adrese, a okouzluje dotekem pravé britské excentričnosti.

Vonná kompozice kolínské vody 24 Old Bond Street Triple Extract se v hlavě otevírá akordy jalovcových bobulí a kardamomu. V srdci zavoní růže a whisky a základ sestává z tónů černého čaje, cedru, ambry a pižma. Celkové aroma, mistrně propojující dominantní aromatické, dřevité, svěže i hřejivě kořenité a zelené stránky s velmi komplexním, kouřovo-dubovým dotekem whisky, je charakteristickým způsobem svěží a zanechává naprosto originální efekt. Současně povzbuzujícím způsobem osvěžující, vřele všeobjímající a nevtíravě smyslná, kolínská voda Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract je nesmírně originální a v dokonale britsky vytříbeném, avšak nenuceném stylu nepřehlédnutelná, aniž by byla křiklavá.

Kolínská voda 24 Old Bond Street Triple Extract se hodí na denní i večerní nošení po celý rok. Osloví zejména milovníky originálních a velmi osobitých aromatických kořenitých vůní, zejména těch s výraznou dřevitou stránkou a tak nápaditými akordy, jako je whisky. Vyzkoušet by tuto unikátně svěží a specificky elegantní kolínskou vodu měl rozhodně také každý muž, který u parfému hledá skutečně nesmírný charakter.

Kromě nezaměnitelné vůně zaujme Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract i balením. Široký zploštělý flakon tmavé barvy a vytříbeného designu je pravým ztělesněním tradičního britského stylu v moderním pojetí. Provází ho elegantní, taktéž tmavá krabička originálního tvaru. Chcete-li vyzkoušet mistrovské vonné dílo od jedné z nejslovutnějších parfumérských značek vůbec, nechat se uchvátit unikátní kolínskou vodou nebo obdarovat svého blízkého naprosto originálním a špičkově kvalitním dárkem, Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract je tou pravou volbou.

Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract  - elegantní, povzbuzující i jemně smyslná kolínská voda veskrze britského stylu.

Složení

Tzv. vysoké tóny – rozvinou se hned po aplikaci. Tvoří první dojem a jsou zpravidla velmi intenzivní, odeznívají rychle.
Hlava
kardamom, jalovec
Tzv. střední tóny – Srdce nastupuje po několika minutách, po odeznění hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
růže, whisky
Tzv. nízké tóny – poslední a nejdelší fáze parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale může to být i celý den.
Základ
ambra, čaj, cedr, pižmo
Druh vůně
aromatická, dřevitá

O značce Atkinsons

p>Společnost Atkinsons, která v současnosti sídlí v Itálii, nese jméno svého zakladatele Jamese Atkinsona - někdejšího osobního parfuméra britské královské rodiny. Ten mimo jiné proslul tím, že u dveří svého obchodu na londýnské Gerrard Street měl uvázaného velkého hnědého medvěda.
Psal se rok 1800, když Atkinson vytvořil unikátní kolínskou vodu, která okouzlila i samotného Jiřího IV. Od té doby značka Atkinsons uvedla na trh několik desítek dalších prvotřídních vůní, na jejichž vývoji se podíleli ti největší mistři svého řemesla - například Christine Nagel, Karine Dubreuil či Benoist Lapouza.
V nabídce značky Atkinsons naleznete rovněž luxusní mýdla, tělová mléka, sprchové gely a jiné zajímavé produkty. Parfémy Atkinsons jsou neobyčejně sofistikované, kultivované a energické. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich prudce elegantní flakony, které podle svých tvůrců ztělesňují „jedinečné snobství“. Značka Atkinsons jistě zaujme všechny jedince, kteří chtějí podtrhnout svou osobitost, často vybírají očima, jsou nároční a nespokojí se s málem.

Recenze Atkinsons 24 Old Bond Street Triple Extract1