Atelier Cologne Trefle Pur

parfém unisex 200 ml

Atelier Cologne Trefle Pur parfém unisex 200 ml
Atelier Cologne Trefle Pur parfém unisex 200 ml
200 ml

Kód: ATC3928 | Toto zboží není momentálně k dispozici
Atelier Cologne Trefle Pur
200 ml

Popis parfému Atelier Cologne Trefle Pur

Trefle Pur je chyprová zelená citrusová vůně pro muže a ženy od mladé americké značky nikových (niche) parfémů Atelier Cologne. Tento parfumérský dům se pyšní prvenstvím ve vytváření parfémů inspirovaných legendární kolínskou. Vůně Atelier Cologne v sobě s dokonalou vyvážeností spojují citrusové a bylinné noty s dalšími vzácnými surovinami v silné koncentraci pro bohatý, nebývale silný a dlouhotrvající vonný efekt. Parfém Atelier Cologne Trefle Pur nabízí svěží a oživující vůni bujné orosené louky, plné jetele.

Parfém Trefle Pur patří do originální řady vůní Cologne Absolue, kterou zakladatelé značky Atelier Cologne Sylvie Ganter a Christophe Cervasel přivedli na svět novou olfaktorickou skupinu čistých parfémů, ve které se poprvé mísí citrusy s nejvzácnějšími přírodními surovinami v dokonale vyvážených vůních s výjimečnou dlouhotrvající mocí. Každá z vůní Cologne Absolue vypráví příběh cenných emocí a mocných vzpomínek. Atelier Cologne Trefle Pur, s 18% koncentrací esenciálních olejů, není výjimkou. Tento ryzí parfém je, jak uvádí tvůrci, krajinou plnou vitality s vůní fialkových lístků v zeleném lese, čerstvě posečené trávy a orosené zeminy.

Atelier Cologne Trefle Pur (současně patřící do kolekce Originale, zahrnující vůně s vysoce koncentrovanými elegantními citrusy), parfém vytvořený renomovaným návrhářem vůní Jeromem Epinettem, je úchvatně komplexní vůní. Ve své kompozici, vystavěné kolem ústředních akordů jetele a hořkého pomeranče, dokonale vyvažuje lahodnou hořkost s ostrou, pikantní zeleností a zemitou bohatost a jemnou hloubku se svěžestí a čistotou. „Měl z toho dobrý pocit. To už tak se štěstím je, buď ho cítíte, nebo ne. A v tento okamžik ho cítil. Zjistil, že ranní déšť zanechal vše zelenější a tak trochu ostřejší, jako by to vše viděl poprvé. Vykročil s elánem…,“ popisují zástupci značky Atelier Cologne příběh inspirace pro vznik Trefle Pur, neobyčejného, svěžího, oživujícího a naprosto nezaměnitelného parfému.

Ve vonné kompozici Atelier Cologne Trefle Pur, parfému vyrobeného ve Francii, nalezneme kromě akordů jetele a hořkého pomeranče ze Seville tóny tuniské neroli a guatemalského kardamomu v hlavě, bazalky z Egypta, galbana z Indie a fialkových lístků z Grasse v srdci a indonéské pačuli, větvičníku (oakmoss) ze Slovinska a texaského cedru v základu. Celkové aroma, vyváženě propojující dominantní citrusové a zelené stránky s květinovými, svěžími, ozonovými a svěže kořenitými aspekty, je jiskřivě svěží, čisté, plné života a především nesmírně příjemné. Trefle Pur je dalším z naprosto neobyčejných mistrovských vonných děl, kterým značka Atelier Cologne opět dokazuje, že si zaslouží pozornost i těch nejnáročnějších znalců nikových parfémů.

Atelier Cologne Trefle Pur se hodí především na denní nošení v teplejších měsících. Navždy si tento nádherně povzbudivý parfém získá především milovníky špičkově kvalitních a velmi originálních citrusových vůní, zejména těch s výraznou zelenou stránkou. Vyzkoušet by parfém Trefle Pur měl také každý, kdo rád objevuje ve světě parfémů zcela nové dimenze. Svému nositeli Atelier Cologne Trefle Pur dodá povznášející pocit naprosté výjimečnosti a zahalí ho do nebývale trvalého, nesmírně osvěžujícího a nezaměnitelného aroma, které spolehlivě upoutá obdivnou pozornost okolí.

Kromě unikátních vůní zaujmou všechny parfémy značky Atelier Cologne také krásným balením. Průzračný flakon Trefle Pur příznačně čistého designu zdobí světlý štítek a doplňuje elegantní bílá krabička. Vyzkoušejte parfém ze zcela originální, nové olfaktorické „rodiny“ a zamilujte se do vůně hořkého pomeranče, jetele a neroli v originální a dokonale vyvážené kompozici. Díky své špičkové kvalitě a unikátnosti je Atelier Cologne Trefle Pur také dokonalý dárek (nejen) pro znalce nikových parfémů ve vašem okolí.

Atelier Cologne Trefle Pur – neobyčejný parfém s hořkým pomerančem a jetelem v hlavních rolích.

Složení

Hlava
bazalka, hořký pomeranč, kardamom
Srdce
jetel, lístky fialky, tuniské neroli
Základ
mech, pačuli, pižmo
Druh vůně
chypre

O značce Atelier Cologne

Americká společnost Atelier Cologne byla založena v roce 2009 Sylvií Ganter a Christophem Cervaselem a rychle dosáhla velkého věhlasu. Parfémy této značky jsou inspirovány legendární Eau de Cologne a vyznačují se neobyčejně vysokou koncentrací esenciálních olejů. Nejčastěji představují unikátní spojení citrusů s různými druhy bylinek – bazalkou, mátou, zázvorem a jinými.

Na vývoji vůní Atelier Cologne se podílejí přední světoví parfuméři jako Jérome Epinette, Cecile Krakower či Jerome Epinette. Samostatnou zmínku si zaslouží také jejich elegantní flakony z francouzského skla s ručně zhotovovanými koženými uzávěry. Parfémy Atelier Cologne vyprávějí příběhy plné silných emocí a vzpomínek.

Recenze Atelier Cologne Trefle Pur

Přidat novou recenzi

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil, buďte první!