Astrid Sports Action masážní krém se samozahřívacím efektem

Astrid Sports Action masážní krém se samozahřívacím efektem
Astrid Sports Action masážní krém se samozahřívacím efektem
200 ml
68

Kód: ASR0179 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Astrid Sports Action
Vlastnosti

Popis:
 Sports Action je hřejivá masážní emulze od české značky produktů pro krásnou a zdravou pokožku Astrid. Astrid Sports Action napomáhá relaxaci svalů. Emulze Astrid Sports Action slouží k masážím před zvýšenou fyzickou zátěží i po ní. Díky svému unikátnímu složení s obsahem paprikového extraktu a kafru má hřejivé a uvolňující účinky na svaly. Hodí se nejen pro sportovce, ale i na běžné použití, je nemastná, snadno se vstřebává i smývá a nevysušuje pokožku. Přípravek je dermatologicky testován.

Účinky:

  • napomáhá relaxaci svalů
  • prohřívá svaly

Složení:

  • paprikový extrakt
  • kafr

Typ pokožky:
Vhodné pro všechny typy.

Jak aplikovat:
Přiměřené množství emulze nanášejte v tenké vrstvě na pokožku a masírujte krouživými pohyby.

Vlastnosti

Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Účinek
regenerace

O značce Astrid

p>Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

Recenze Astrid Sports Action