AstridSoft Skin zjemňující čisticí mléko pro suchou až citlivou pleť

Astrid Soft Skin zjemňující čisticí mléko pro suchou až citlivou pleť
Astrid Soft Skin zjemňující čisticí mléko pro suchou až citlivou pleť
Doprava zdarma
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
119

Ušetříte 13%
200 ml
103

Více než 5 ks skladem | Kód: ASR0165
1
U Vás kurýrem PPL
pondělí 6. 12. 2021
Osobní odběr
neděle 5. 12. 2021

Přípravek na čištění pleti Astrid Soft Skin je tou správnou volbou pro každodenní péči.

Vlastnosti:

  • lze použít i pro citlivou pleť
  • nedráždí pleť
  • působí regeneračně

Vlastnosti

Konzistence
mléko
Typ pleti
citlivá, suchá
Účinek
zklidnění
Aktivní látky
probiotika, panthenol

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.