AstridPeo ochranný sprej na nohy s účinkem proti plísním

Astrid Peo ochranný sprej na nohy s účinkem proti plísním
Astrid Peo ochranný sprej na nohy s účinkem proti plísním
150 ml

Kód: ASR0131 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Astrid Peo
Vlastnosti

Sprej na nohy Astrid Peo zbavuje nepříjemného zápachu a dalších negativních důsledků nadměrného pocení.

Vlastnosti:

  • působí proti bakteriím a vzniku plísně
  • uvolňuje nohy
  • jemně chladí
  • provoní nohy i obuv

Jak používat:
Nastříkejte potřebné množství přípravku na nohy a mezi prsty. Aplikujte na čistá chodidla podle aktuální potřeby. Nechte důkladně zaschnout. Postupujte dle přiloženého návodu.

Důležitá upozornění:

Neaplikujte na podrážděnou nebo poškozenou kůži. Zabraňte styku s očima.

Extrémně hořlavý aerosol. Hořlavé.

Celý text

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky

O značce Astrid

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

Recenze Astrid Peo