Astrid Hair Care lak na vlasy pro objem vlasů

Astrid Hair Care lak na vlasy pro objem vlasů
Astrid Hair Care lak na vlasy pro objem vlasů
250 ml
79

Kód: ASR00470 | Více než 5 ks skladem
1
Večerní doručení Praha
Již zítra středa 3. 3. 2021
Osobní odběr
Již zítra středa 3. 3. 2021

Popis produktu Astrid Hair Care
Vlastnosti

Lak na vlasy Astrid Hair Care zafixuje váš účes po dlouhou dobu a zajistí tak maximální kontrolu nad vašimi vlasy.

Vlastnosti:

  • silná fixace
  • neslepuje vlasy a dodává účesu přirozený vzhled
  • dlouhodobý efekt

Jak používat:
Nastříkejte na suché vlasy ze vzdálenosti 20–30 cm.

Vlastnosti

Druh balení
sprej
Účinek
fixace, objem vlasů
Stupeň fixace
silná fixace

O značce Astrid

p>Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

Recenze Astrid Hair Care