AstridFresh Skin čisticí pleťová voda pro normální až smíšenou pleť

Astrid Fresh Skin čisticí pleťová voda pro normální až smíšenou pleť
Astrid Fresh Skin čisticí pleťová voda pro normální až smíšenou pleť
Nezávazná doporučená spotřebitelská cena
115

Ušetříte 19%
200 ml
93

Skladem | Kód: ASR00421
1
Večerní doručení Brno
pondělí 29. 11. 2021
Osobní odběr
pondělí 29. 11. 2021

Přípravek na čištění pleti Astrid Aqua Biotic je tou správnou volbou pro každodenní péči.

Vlastnosti

Konzistence
voda
Typ pleti
normální, smíšená
Účinek
čištění, proti černým tečkám
Aktivní látky
vitamin E

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.