Astrid Femina krémová pěna na holení

Astrid Femina krémová pěna na holení
Astrid Femina krémová pěna na holení
250 ml

Kód: ASR00464 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Astrid Femina
Vlastnosti

Přípravek Astrid Femina usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.

Vlastnosti:

  • zamezuje podráždění
  • usnadňuje skluz holicího strojku

Jak používat:
Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Vlastnosti

Konzistence
pěna
Typ pokožky
pro všechny typy pokožky
Aktivní látky
vitamin E

O značce Astrid

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

Recenze Astrid Femina