Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže

 • Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže
 • Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže 1
 • Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže 2
 • Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže 3
 • Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže 4
   více

  Varianty Astrid Diplomat Forever

  • Astrid Diplomat Forever toaletní voda pro muže 100 ml toaletní voda pro muže 100 ml  

   Toto zboží není momentálně k dispozici.

   Kód: ASR0182

  Nahoru

  O značce Astrid

  Recenze

  Vzhled flakonu

  Výdrž vůně

  Intenzita

  Celkový dojem

  Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

  Nahoru

  Recenze Astrid Diplomat Forever

  • neděle 15. října 2017
   Miloš

   Výborná, vyvážená,kořeněná elegantní,neotřelá,nezaměnitelná vůně. EDT,velmi vhodná na chladnější měsíce.Výdrž neskutečně dlouhá,hlavně na oblečení.Uvítal bych vůni laděnou na léto do citrusových plodů.

  Co si o Astrid Diplomat Forever myslíte vy?

  Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.


  Recenze *

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "

  1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší "


  Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zpracování a zobrazení hodnocení produktu společností Notino s.r.o. Máte právo svůj souhlas odvolat. Více informací v zásadách zpracování osobních údajů.​