Astrid Beauty Elixir

kosmetická sada I.

Astrid Beauty Elixir kosmetická sada I.
Astrid Beauty Elixir kosmetická sada I.
Astrid Beauty Elixir kosmetická sada I.
Speciální sleva
219
Sleva 9%
kosmetická sada I.
199

Kód: ASR00241 | 1 ks skladem

Lehce pomačkaný obal | Obsah výrobku: 100%

Sada obsahuje: hydratační denní krém proti vráskám 50 ml + čisticí pleťový olej 145 ml

ks
Večerní doručení Brno
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes
Astrid Beauty Elixir
kosmetická sada I. | 199

Vlastnosti

Typ pleti
pro všechny typy pleti
Typ sady
kosmetická sada
Věk
vrásky

O značce Astrid

Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.