Astrid Aqua Bioticčisticí pleťová voda pro suchou a citlivou pokožku

Astrid Aqua Biotic čisticí pleťová voda pro suchou a citlivou pokožku
Astrid Aqua Biotic čisticí pleťová voda pro suchou a citlivou pokožku
200 ml
109

Kód: ASR00451 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Astrid Aqua Biotic
Vlastnosti

Přípravek na čistění pleti Astrid Aqua Biotic je tou správnou volbou pro každodenní péči.

Vlastnosti:

  • lze použít i pro citlivou pleť

Vlastnosti

Konzistence
voda
Typ pleti
citlivá, suchá
Účinek
čištění
Aktivní látky
S Panthenolem

O značce Astrid

p>Česká značka Astrid se již více než 150 let věnuje vývoji účinných a bezpečných výrobků pro krásnou a zdravou pokožku! Historie této firmy sahá až do roku 1847, kdy František Prochaska otevřel v pražské Celetné ulici obchod s mýdlem a současně i malou mýdlárnu, ve které začal vyrábět své první toaletní mýdlo.
Mladý podnikatel postupně začal navazovat spojení s francouzskými výrobci esencí a začal kromě mýdla vyrábět další kosmetické produkty, které zaznamenaly velký úspěch u zákazníků. Firma Prochaska se tak stala první historicky doloženou kosmetickou firmou v Rakousku - Uhersku.
V 60. letech 20. století firma zahájila spolupráci se světovými kosmetickými výrobci, jako je např. Schwarzkopf nebo Dior. Tato spolupráce znamenala velký zlom a posun ve výrobě kosmetiky. Také v současné době značka Astrid stále inovuje a nabízí kvalitní kosmetické výrobky, které jsou založené na efektivní kombinaci moderních kosmetických ingrediencí a postupech.
Můžete se spolehnout, že kosmetika Astrid zajistí pro vaši pokožku tu nejlepší péči a ochranu. Sortiment značky Astrid je velice široký. Zahrnuje kosmetiku pro děti, parfémy, pleťovou kosmetiku, sluneční kosmetiku i jedinečnou kosmetiku pro péči o celé tělo.

Recenze Astrid Aqua Biotic