Astor Soft Sensation Lipcolor Butterhydratační rtěnka

22×
Astor Soft Sensation Lipcolor Butter hydratační rtěnka
Astor Soft Sensation Lipcolor Butter hydratační rtěnka
odstín 011 Feeling Feline 4,8 g

Kód: AST0246 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis produktu Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
Vlastnosti

Popis:
Mít krásné hydratované rty již nebude tak těžké! Vyzkoušejte kolekci Sof Sensation Lipcolor Butter kosmetické značky Astor, která nově představila rtěnku pro velmi suché rty s vysokým obsažením hydratačních složek. Dejte navždy sbohem suchým popraskaným rtům!
Rtěnka Astor Soft Sensation Lipcolor Butter obsahuje vysoké procentu hydratačních složek, které dodávají rtům silnou hydrataci v podobě balzámu. Barva rtěnky je na rtech po dlouhé hodiny zachovaná. Obsahuje zvláčňující texturu, která rtům poskytuje pohodlí a vyhlazení.

Účinky:

  • maximální hydratace po celý den
  • rtům je dodána barva
  • třpytivý povrch

Složení:

  • zvláčňující složení – poskytnutí hydratace a vyhlazení rtů
  • pigmenty – zajistí intenzitu barvy

Vlastnosti

Efekt
hydratační

Napsali jsme o Astor Soft Sensation Lipcolor Butter
Články

O značce Astor

Kosmetika Astor je synonymem pro přirozenou ženskou krásu a kouzlo osobnosti. Už více než 60 let pomáhá Astor svým zákaznicím na celém světě zvýraznit jejich přednosti a dodat jim sebevědomí a radost ze života. Tuto filosofii shrnuje motto značky: „Je krásné být sama sebou.“. Tváří společnosti je modelka Heidi Klum. Žádný z produktů Astor není testovaný na zvířatech.

Portfolio značky obsahuje rozmanitou škálu přirozených make-upů, ženských odstínů rtěnek, módních barev očních stínů, linek či řasenek. Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku značky Astor, díky které se budete cítit krásná každý den!

Recenze Astor Soft Sensation Lipcolor Butter