AstorPro Manicure kompletní podkladová péče 5 v 1

3×
Astor Pro Manicure kompletní podkladová péče 5 v 1
Astor Pro Manicure kompletní podkladová péče 5 v 1
Give Me All ! 12 ml

Kód: AST0231 | Toto zboží není momentálně k dispozici

Popis Astor Pro Manicure

Popis:
Toužíte mít krásné zpevněné nehty? Zaměřte se na kolekci Pro Manicure světové kosmetické značky Astor, která nabízí speciální rychleschnoucí vrchní laky.
Lak Astor Pro Manicure působí jako kompletní podkladová péče 5v1, kdy nehty budou před zahájením manikúry ošetřené, zpevněné a připravené na začínající manikúru. Lak se používá jako základní podklad před zahájením používání barevného laku. Nehty jsou zpevněné, připravené a ošetřené.

Účinky:

  • zpevnění nehtu
  • ošetření
  • lesk

Jak aplikovat:
Lak aplikujte před samotným zahájením manikúry.

O značce Astor

Kosmetika Astor je synonymem pro přirozenou ženskou krásu a kouzlo osobnosti. Už více než 60 let pomáhá Astor svým zákaznicím na celém světě zvýraznit jejich přednosti a dodat jim sebevědomí a radost ze života. Tuto filosofii shrnuje motto značky: „Je krásné být sama sebou.“. Tváří společnosti je modelka Heidi Klum. Žádný z produktů Astor není testovaný na zvířatech.

Portfolio značky obsahuje rozmanitou škálu přirozených make-upů, ženských odstínů rtěnek, módních barev očních stínů, linek či řasenek. Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku značky Astor, díky které se budete cítit krásná každý den!

Recenze Astor Pro Manicure3