Astor Eye Artistpaleta očních stínů s aplikátorem

4×
Astor Eye Artist paleta očních stínů s aplikátorem
Astor Eye Artist paleta očních stínů s aplikátorem
Doporučená maloobchodní cena
199

Ušetříte 25%
odstín 100 Cosy Nude 5,6 g
149

Kód: AST1832 | Skladem
1
Večerní doručení Praha
Již dnes
Osobní odběr
Již dnes

Popis produktu Astor Eye Artist

Paletka Astor Eye Artist se skládá ze 6 barevných odstínů, které k sobě dokonale ladí a umožňují tak krok za krokem vytvořit perfektní líčení jako od profesionála. Paletka obsahuje bázi pro přípravu očního víčka na stíny i třpytivý rozjasňovač pod obočí. Součástí paletky je oboustranný aplikátor.

Jak aplikovat:
Naneste pomocí aplikátoru nebo štětečku na oční víčko nejprve bázi a následně vrstvěte a stínujte požadované odstíny barev.

O značce Astor

Kosmetika Astor je synonymem pro přirozenou ženskou krásu a kouzlo osobnosti. Už více než 60 let pomáhá Astor svým zákaznicím na celém světě zvýraznit jejich přednosti a dodat jim sebevědomí a radost ze života. Tuto filosofii shrnuje motto značky: „Je krásné být sama sebou.“. Tváří společnosti je modelka Heidi Klum. Žádný z produktů Astor není testovaný na zvířatech.

Portfolio značky obsahuje rozmanitou škálu přirozených make-upů, ženských odstínů rtěnek, módních barev očních stínů, linek či řasenek. Vyzkoušejte i vy vysoce kvalitní a cenově dostupnou dekorativní kosmetiku značky Astor, díky které se budete cítit krásná každý den!

Recenze Astor Eye Artist